Kontakt oss

  • Eirik Njærheim
    Daglig leder / Managing Director

    +47 908 57 789
    eirik@jaertek.no
  • Harald Fjogstad
    Technology Manager & CAD-CAM Products

    +47 906 42 318
    haraldf@jaertek.no
  • Per-Erik Nilsen
    Kundeutvikler / Key Account Manager CAD

    +47 465 47 914
    per-erik@jaertek.no
  • Kristian Vold
    Kundeutvikler / Key Account Manager CAM

    +47 906 42 305
    kristian@jaertek.no
  • Terje Sunde
    Kundeutvikler / Key Account Manager HR

    +47 900 47 902
    terje@jaertek.no
  • Sigve Stensland
    Senior Consultant Postprocessor & CAM-CAD products

    +47 901 93 499
    sigve@jaertek.no
  • Trond Svardal
    Kundeutvikler / Key Account Manager CAD-CAM

    +47 924 46 765
    trond@jaertek.no
  • Joakim Jeremiassen
    Application Manager CAM Products

    +47 941 34 691
    joakim@jaertek.no
  • Torbjørn Refsnes
    Senior Consultant CAM

    +47 488 93 031
    torbjorn@jaertek.no
  • Jørvart Jørgensen
    Senior Consultant CAD

    +47 917 62 702
    jorvart@jaertek.no
  • Otto Bj. Watland
    Senior Consultant HR

    +47 906 42 323
    otto@jaertek.no
  • Jone Haugland
    Programutvikler / Senior Developer

    +47 488 93 030
    jone@jaertek.no
  • Tor Egil Oaland
    Programutvikler / Senior Developer

    +47 488 93 032
    teo@jaertek.no

Besøksadresse

Jærtek AS
Hetlandsgata 9, 13. etg.
(Forum Jæren, «Høghuset»)
4344 Bryne, Rogaland

Postadresse
Jærtek AS
Postboks 64
4349 Bryne

Bedriftsinformasjon
Telefon: +47 51 77 98 00
E-post: post@jaertek.no
Org. nr. 919425741
Kontonummer: 3205.24.51239

Fra Stavanger lufthavn Sola
Det går egen flybuss med navnet «Jaerlines».
To minutter å gå fra buss og jernbanestasjon på Bryne til Jærtek.

Parkering
Ta kontakt med Jærtek for informasjon om parkering.

Personvernerklæring
Klikk her og les personvernerklæringen til Jærtek.

autorisert forhandler av